Recessed luminaire DS-017B60
Platform: 3dsMax 2014 + fbx
Render: Corona
Size: 62 MB
Colors: White, Black
Style: Modern
Materials: Metal
SKU: 1045254.5901fbbc03e87 Category: Tags: , , ,
Guaranteed Safe Checkout
Recessed Downlights. The color temperature of 3000K Power consumption 8W size Ø78 × 60 mm Diameter 70 mm mortise hole 220 Connection http://www.iledyou.ru/blank-rwrlr/ds-017b60  – reference to the description of the present materials lamps. Included files 3ds Max 2014, FBX + Corona + Vray